Opinie o Nas
Filtruj

Moduły do Switchy

MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDNOMODOWY 1310NM 545013 MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDNOMODOWY 1310NM 545013
Producent: Intellinet
Cena: 124,54 zł (netto: 101,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Moduł PLANET SFP MFB-F20 (1PORT SFP, 1310NM, 20KM) Moduł PLANET SFP MFB-F20 (1PORT SFP, 1310NM, 20KM)
Producent: Planet
Cena: 121,84 zł (netto: 99,06 zł )
szt.
zobacz więcej
SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC,
Producent: Extralink
Cena: 36,56 zł (netto: 29,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl