Dostawa
Wysyłki w sklepie KOMiDOM realizowane są za pośrednictwem poniższych operatorów logistycznych/rodzajów usług.
 
Rodzaj wysyłki
Cena brutto
Usługa kurierska
18,90 zł
Paczkomaty InPost 9,90 zł
UPS Access Point 9,90 zł
Punkty Poczta Polska (Poczta, Żabka, Orlen, Ruch) 9,90 zł
 
Ponad 90% zamówień złożonych do godziny 17:00 (każdego dnia roboczego) za pośrednictwem usługi kurierskiej jest nadawanych jeszcze tego samego dnia roboczego.
 
Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie zamówienia. Przed złożeniem oraz opłaceniem zamówienia, każdy klient otrzymuje informacje o całkowitej kwocie zawierającej łączny koszt wraz z kosztami przesyłki.

Wszystkie wysyłane przesyłki objęte są ubezpieczeniem do czasu odebrania ich przez odbiorcę od spedytora. Przed odbiorem należy zbadać stan towaru oraz stan elementów w przesyłce. W przypadku niezgodności towaru lub fizycznego uszkodzenia przesyłki odbiorca zobowiązany jest do spisania protokołu niezgodności w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej oraz dostarczenia go do sklepu KOMiDOM w ciągu 24 godzin od daty dostawy. Jeżeli mają Państwo możliwość zalecamy wykonanie zdjęć uszkodzonej przesyłki.

Informujemy, że nie mamy wpływu na pracę kurierów firm spedycyjnych. KOMiDOM nie gwarantuje terminowego dostarczenia towaru przez spedytora.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl